Oferta


➲ Opiekun oferty: Kliknij, aby pokazać numer kontaktowy
 Podaj e-mail lub tel. komórkowy, wyślemy na niego numer kontaktowy:

Makarska Riwiera wczasy w Chorwacji z przejazdem z Katowic

Makarska Riwiera Makarska Chorwacja
Transport:Autokar
Wyżywienie:We własnym zakresie
Zakwaterowanie:Apartament
Wyposażenie:
  • TV
  • Kuchnia
  • Parking
  • Sala wielofunkcyjna
  • Internet
  • W mieście
  • Plaża

Symbol oferty:5450639/111 Pobierz:  pdf word qr


Cena podstawowa:
bez wyżywienia, autokar (mikrobus) Polska - Chorwacja, autokar (mikrobus) Chorwacja - Polska, apartament 8os, Katowice, - - - bez promocji - - - 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Link do tej oferty: (kliknij pole, aby zaznaczyć treść)
           wydarzenia na facebooku sprzedaż on-line

świadczenia

Cena zawiera: przejazd w dwie strony, zakwaterowanie w wybranym apartamencie, ubezpieczenie NW KL

Dalmacja Dalmacja

Dalmacja to ulubiony przez Polaków region turystyczny Chorwacji, piękne widoki i krajobrazy, tradycyjne wioski z portami rybackimi, ale też tętniące życiem kurorty turystyczne, mnóstwo cennych i ciekawych zabytków starych miast z najpiękniejszymi jak: Split, Trogir, Dubrownik, Makarska.

Makarska Makarska

Makarska to jedno z najpiękniejszych miejscowości Dalmacji z cudowną riwierą i ogromnym górskim masywem Biokowo. Makarska leży naprzeciwko pięknych wysepek Brać i Hvar. Globtroterzy określają, że Makarska to jedno z najpiękniejszych miejsc na turystycznej mapie Europy, ze względu na szerokie i czyste plaże, krystalicznie czystą wodę, i słońce, które świeci tu najdłużej w Chorwacji.
Makarska, to też wspaniała baza wypadowa na wycieczki, między innymi na wyspy Brać, Hvar, do parku Biokovo, do Dubrownika, do Splitu, Trogiru, Mostaru, do wodospadów Krka. Makarska tętni życiem przez cały rok, można tu znaleźć niezliczone bary, restauracje, kafejki, ale i także dyskoteki.

Program Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Chorwację.
Dzień 2
Przyjazd do Makarskiej, zakwaterowanie w apartamentach. Spotkanie organizacyjne z rezydentem.
Dzień 3-8
Pobyt - czas na relaks i kąpiele w morzu. Możliwość skorzystania z atrakcyjnych wycieczek lokalnych.
Dzień 9
Wykwaterowanie w godzinach rannych, czas wolny, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Chorwację, Austrię, Czechy.
Dzień 10
Przyjazd do Polski. Przyjazd do miast wyjazdowych.

Wyżywienie Wyżywienie

Wczasy z wyżywieniem we własnym zakresie. Do dyspozycji kuchnia w apartamentach. Pokoje nie dysponują własną kuchnią. Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w cenie 90 euro za 7 śniadań i 7 obiadokolacji.
Wyżywienie typu HB zawiera pakiet 7 śniadań (szwedzki bufet, napoje w cenie) i 7 obiadokolacji (serwowane z 2-3 zestawów do wyboru: zupa, danie główne i deser, napoje dodatkowo płatne).

Atuty Atuty

góry i morze w jednym miejscu
Lazurowe Wybrzeże Adriatyku
bogata oferta wycieczek fakultatywnych
najpiękniejszy region Dalmacji
słońce

Zakwaterowanie Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w apartamentach w miejscowości Makarska:
Pokój 1os - zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym, łazienka własna lub wspólna na dwa pokoje, zakwaterowanie w obiektach leżących 300-600 m od plaży.
Pokój 2os - zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, łazienka własna lub wspólna na dwa pokoje, zakwaterowanie w obiektach leżących 300-600 m od plaży.
Pokój 3os - zakwaterowanie w pokoju 3-osobowym, łazienka własna lub wspólna na dwa pokoje, zakwaterowanie w obiektach leżących 300-600 m od plaży.
Dokwaterowanie - dokwaterowanie do innej osoby lub osób w pokoju 2/3-osobowym, bez możliwości wyboru konkretnego obiektu, dla pojedynczej osoby, tańsza alternatywa wypoczynku dla osób podróżujących samotnie.
Studio 2os - zakwaterowanie w studio 2-osobowym z łazienką i aneksem kuchennym,
Studio 3os - zakwaterowanie w studio 3-osobowym z łazienką i aneksem kuchennym,
Apartament 2os - zakwaterowanie w apartamencie 2-osobowym składającym się z pokoju sypialnego + pokoju dziennego z miejscami do spania z aneksem kuchennym i łazienką,
Apartament 3os - zakwaterowanie w apartamencie 3-osobowym składającym się z pokoju sypialnego + pokoju dziennego z miejscami do spania z aneksem kuchennym i łazienką,
Apartament 4os - zakwaterowanie w apartamencie 4-osobowym składającym się z pokoju sypialnego + pokoju dziennego z miejscami do spania z aneksem kuchennym i łazienką,
Apartament 5os - zakwaterowanie w apartamencie 5-osobowym składającym się z pokoju sypialnego + pokoju dziennego z miejscami do spania z aneksem kuchennym i łazienką.
Apartament 6os - zakwaterowanie w apartamencie 6-osobowym składającym się z 2 pokojów sypialnych + pokoju dziennego z miejscami do spania z aneksem kuchennym i łazienką.
Apartament 7os - zakwaterowanie w apartamencie 7-osobowym składającym się z 2 pokojów sypialnych, 1 sypialni 2-osobowej, 1 sypialni 2-osobowej z dostawką + pokoju dziennego z miejscami do spania z aneksem kuchennym i łazienką.
Apartament 8os - zakwaterowanie w apartamencie 8-osobowym składającym się z 3 pokojów sypialnych + pokoju dziennego z miejscami do spania z aneksem kuchennym i łazienką.
Apartament 9os - zakwaterowanie w apartamencie 9-osobowym składającym się z 3 pokojów sypialnych, w tym 1 sypialni z dostawką, + pokoju dziennego z miejscami do spania z aneksem kuchennym i łazienką.
Apartament 10os - zakwaterowanie w apartamencie 10-osobowym składającym się z 4 pokojów sypialnych + pokoju dziennego z miejscami do spania z aneksem kuchennym i łazienką.
Zakwaterowanie w obiektach odbywa się od godziny 12.00 w dniu przyjazdu, natomiast wykwaterowanie odbywa się do godziny 9.00 w dniu wyjazdu.

Świadczenia Świadczenia

Cena zawiera: 7 noclegów w wybranym wariancie zakwaterowania (pokoje, studia, apartamenty), przejazd komfortowym autokarem (WC, DVD, barek, klimatyzacja) lub mikrobusem ekspresowym z klimatyzacją, opiekę rezydenta podczas pobytu. Cena nie zawiera: dopłaty obowiązkowe: ubezpieczenie NWKL 40 zł (koszty leczenie 20.000 eur, nnw 7000 PLN, bagaż 800 PLN), opłaty klimatycznej w wysokości 8 eur/os.pobyt, obligatoryjnej dopłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN/osoba; dopłaty fakultatywne: wyżywienie HB w cenie 90 eur za pakiet 7 śniadań i 7 obiadokolacji.

Dzieci Dzieci

Dzieci są mile widziane. Zniżki dla dzieci: stała cena dla dziecka do lat 3 - 350 PLN, zniżka dla dziecka do 6 lat - 20 %, zniżka dla dziecka do 12 lat - 15 %.

Wycieczki fakultatywne Wycieczki fakultatywne

Wczasy w Makarskiej, to nie tylko spacery i plażowanie, ale także bogata oferta wycieczek fakultatywnych, które oferujemy. Wycieczki fakultatywne należy zamówić i zapłacić przy rezerwacji. Można oczywiście zamówić wycieczki w okresie późniejszym, ale nie później niż na 30 dni przed wyjazdem. Na miejscu można wykupić indywidualnie wycieczki w lokalnych biurach podróży
Biokovo
Zapraszamy na safari po malowniczo wznoszącym się nad Makarską masywie górskim Biokovo. Obecnie na masywie utworzono park przyrody ze względu na występujące tu lokalne gatunki roślin i zwierząt. Można tu spotkać kozice górskie, muflony, ale także dzikie konie. W programie między innymi wejście na najwyższy szczyt masywy Biokowo św. Jure oraz na krajobrazowy szczyt Vošac, z którego rozciąga się niesamowity widok na morze oraz pobliskie wyspy Chorwacji. W programie także zachód słońca, który pozostanie na długo w pamięci. W ramach wycieczki oferujemy degustacje lokalnych win, rakiji, a także kolację traperską, podczas zachodu słońca obejmującę pekę i lokalne wędliny i sery.
Cena 40 eur
Canyoning
Zapraszamy na wycieczkę pełną adlenariny, wspaniałych widoków i zejścia na samo dno ogromnego kanionu. To wspaniała wycieczka przez wodospady, skały i spieniony nurt rzeki Cetina. To wycieczka zwykle dla kilku osób pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy nie tylko poprowadzą nas kanionem rzeki, ale też będą asekurować nas na zjazdach na linach, kąpieli pod wodospadem i skokach ze skalnych półek. A to wszystko w przepięknej scenerii i dziewiczej przyrodzie.
Cena 40 eur
Dubrownik
Kto z nas nie słyszał o Dubrowniku? Ale kto był, niech powie sam, że warto do Dubrownika pojechać, ale też wrócić. To wspaniałe miasto, pełne czerwonych dachów, miasto zabytkowe, ze wspaniałymi obronnymi murami, z najpiękniejszą, ale też bardzo romantyczną ulicą Stradun, pełna zaułków i miejsc, w których architektura i romantyzm zachwyca w każdym aspekcie: wzroku, słuchu, dotyku, ale też smaku. Bo właśnie tutejsze restauracje serwują wspaniałe owoce morza i pizzę chorwacką, które nie ustępuje miejsca, tej weneckiej. A do tego port, ogromny, pełny statków, jachtów i starych łódek. Poznamy Dubrownik, spacerując tutaj, jak statyści we wspaniałym historycznym filmie, zobaczymy znakomite zabytki i miejsca, poznamy historię. W programie między innymi plac i brama Pile, gotycki klasztor Franciszkanów, Katedra, Pałac Sponza, Pałac Rektorów, kolumna Orlanda. Będzie też czas wolny na indywidualne odkrywanie tego wspaniałego zabytkowego miasta.
Cena 40 eur.
Medjugorie
Kto z nas nie słyszał o Medjugorie? To jedyne w swoim rodzaju miejsce kultu, Sanktuarium Maryjne w Hercegowinie, pomiędzy górami, w całkowitym odosobnieniu, które ściąga wiernych Katolików z całego świata. Ta wycieczka należy do religijnych, należy pamiętać o odpowiednim stroju, ale także o tym, że większość czasu spędzimy w miejscach sakralnych i na modlitwie.
Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym.
Cena 25 eur
Park Narodowy Jeziora Plitwickie
To chyba najbardziej znany park z wodospadami na świecie. Zobaczymy tutaj jeziora, wodospady, ale także będziemy przebywać w naturalnej scenerii przepięknej przyrody, gdzie turkus krystalicznej wody, będzie komponował się z błękitem nieba i promieniami słonecznymi. A otaczająca przyroda, wspaniałe lasy jodłowe, sosnowe i bukowe nabiorą jeszcze większej mocy tutejszego parku. Na trasie będziemy mijać wiel przeszkód, jak wodospady, jeziora, kładki, ale także płynąć statkiem barką. Czas tutaj mija bardzo szybko, a kilometry pieszej wędrówki obejmą około 6-10 km. W Parku Narodowym Jezior Plitwickich znajduje się także najwyższy wodospad Chorwacji - Wielki Wodospad, który ma około 78 metrów wysokości.
Cena 60 eur
Perły Hercegowiny, czyli Mostar, Pocitelj i wodospady Kravica
Ta wycieczka to spojrzenie na tą dziką część Bałkanów - perły Hercegowiny. W programie śliczne miasteczko Imotski z jeziorami, Mostar miasto kamienia i najważniejszy historyczny szlak handlowy między Wschodem i Zachodem za panowania Imperium Osmańskiego. Zobaczymy wspaniałą starówkę, bazar Tepa, dzielnicę Kujundiluk z meczetami i tureckimi fortyfikacjami, zabytkowy średniowieczny most z 1566 roku łączący część muzułmańską miasta z częścią chrześcijańską. W programie także wodospad Kravica w Bośni i Hercegowinie i czas wolny.
Cena 40 eur.
Rafting
Kto z nas nie chciałby, popływać po rwącej rzece? A taka właśnie jest wycieczka raftingowa po rzece Cetina, pełna emocji, przygód i niezapomnianych wrażeń. A wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów. Nie sposób podczas tej wycieczki nie wykąpać się, w rzece, pod wodospadami, ale także w jaskiniach, skokach ze skalnych półek do wody i oczywiście nurkowaniu.
Cena 30 eur
Rejs statkiem
Rejs statkiem po Makarskiej Riwierze, to okazja do zrobienia wielu cennych zdjęć wybrzeże, zatoczek, ale i także wysp Hvar i Brać. Podczas wycieczki będzie zorganizowany rybny obiad z owocami morza, z degustacją win, ale także zabawami, tańcami i pieśniami, jak na statku pirackim. W czasie rejsu planowany jest postój na przepięknej piaszczystej plaży Zlatni Rat na wyspie Brać.
Cena 30 eur
Sarajewo i Wodospady Kravica
Ta wycieczka to przede wszystkim krajobrazy, ale także wspaniała historia Bośni i Hercegowiny i poznanie kultury islamu. To także historia zamachu na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, zwiedzimy między innymi Aleję Snajperską, bazar Baščaršiję, napijemy się prawdziwej tureckiej kawy, spróbujemy tradycyjnych legendarnych sarajewskich ćevapów. To także znakomita okazja do egzotycznych zakupów, testowania wspaniałego jedzenia i podziwiania niepowtarzalnych zabytków. W drodze powrotnej przejedziemy pod wodospady Kravica, a dla zmęczonych trudami wycieczki przewidujemy czas wolny i kąpiel pod wodospadami.
Cena 45 eur

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęDojazd na imprezęWyjazd z imprezyPowrót
KatowicePKS Piotra Skargi20:0012:0021:0013:00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-03-23 - 2018-04-01   (Piątek - Niedziela) 10 775 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-03-30 - 2018-04-08   (Piątek - Niedziela) 10 775 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-04-06 - 2018-04-15   (Piątek - Niedziela) 10 775 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-04-13 - 2018-04-22   (Piątek - Niedziela) 10 775 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-04-20 - 2018-04-29   (Piątek - Niedziela) 10 840 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-04-27 - 2018-05-06   (Piątek - Niedziela) 10 840 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-05-04 - 2018-05-13   (Piątek - Niedziela) 10 840 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-05-11 - 2018-05-20   (Piątek - Niedziela) 10 945 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-05-18 - 2018-05-27   (Piątek - Niedziela) 10 945 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-05-25 - 2018-06-03   (Piątek - Niedziela) 10 945 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-06-01 - 2018-06-10   (Piątek - Niedziela) 10 945 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-06-08 - 2018-06-17   (Piątek - Niedziela) 10 938 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-06-15 - 2018-06-24   (Piątek - Niedziela) 10 938 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-06-22 - 2018-07-01   (Piątek - Niedziela) 10 1015 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-06-29 - 2018-07-08   (Piątek - Niedziela) 10 1015 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-07-06 - 2018-07-15   (Piątek - Niedziela) 10 1015 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-07-13 - 2018-07-22   (Piątek - Niedziela) 10 1015 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-07-20 - 2018-07-29   (Piątek - Niedziela) 10 1015 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-07-27 - 2018-08-05   (Piątek - Niedziela) 10 1015 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-08-03 - 2018-08-12   (Piątek - Niedziela) 10 1015 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-08-10 - 2018-08-19   (Piątek - Niedziela) 10 1015 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-08-17 - 2018-08-26   (Piątek - Niedziela) 10 1015 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-08-24 - 2018-09-02   (Piątek - Niedziela) 10 1015 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-08-31 - 2018-09-09   (Piątek - Niedziela) 10 938 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-09-07 - 2018-09-16   (Piątek - Niedziela) 10 938 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-09-14 - 2018-09-23   (Piątek - Niedziela) 10 868 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-09-21 - 2018-09-30   (Piątek - Niedziela) 10 840 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-09-28 - 2018-10-07   (Piątek - Niedziela) 10 775 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
Komentarze (0)
Ocena: 0

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego...
Vitruvius.pl - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziękujemy za dodanie komentarza.

Zarejestruj się w systemie lojalnościowym i zbieraj za każdą opinię 50 punktów lojalnościowych i wymieniaj punkty na nagrody.

Powiększ mapę

Przewodniki